Region Sjælland

Web: www.bf-sjaelland.dk

 

Regionsleder: Torben Andersen

Lundemosen 83

2670 Greve

Mobil: 20 97 82 51

Mail: rgnleder-removethis@removethis too-rgnsj.dk

Mail: Torben.andersen-removethis@removethis too-webspeed.dk

 

1. Viceregionsleder: Morten Nielsen

Løveparken 8H

4000 Roskilde

Mobil: 60 16 52 19

Mail: mni-removethis@removethis too-beredskab.dk

Mail: 1.vicergnleder-removethis@removethis too-rgnsj.dk

 

2. Viceregionsleder: Sussi Holland Jensen

Rørmosevej 23

4400 Kalundborg

Mobil: 30 53 72 07

Mail: sussibianna-removethis@removethis too-gmail.com

Mail: 2.vicergnleder-removethis@removethis too-rgnsj.dk

 

Forebyggelseskoordinator: Sussi Holland Jensen

Rørmosevej 23

4400 Kalundborg

Mobil: 30 53 72 07

Mail: sussibianna-removethis@removethis too-gmail.com

(Mail: robustborger-removethis@removethis too-rgnsj.dk)

 


Infoassistent: Bjørn P. Nielsen

Bækkevang 8

2800 Lyngby

Mobil:  40 19 17 77

Mail : bpln-removethis@removethis too-bpln.dk

 

Uddannelsesassistent: Vacant

 

Regionskasserer: Anne Christensen

Bakkehaven 11

4180 Sorø

Mobil: 23 32 75 09

Mail: kasserer-removethis@removethis too-rgnsj.dk

 

Uniformsansvarlig: Jesper Due

Birkeholmen 8, 3tv

2680 Solrød strand

Mobil: 40 59 00 27

Mail: uniform-removethis@removethis too-rgnsj.dk

 

Ansvarlig GMA-samarbejde: Marianne Kristiansen

Ørslevvej 145

Ørslev, 4230 Skælskør

Mobil: 28 76 50 81

Mail: gma-removethis@removethis too-rgnsj.dk

Mail: maubkr-removethis@removethis too-yahoo.com

 

Ansvarlig Unge i beredskabet: Kenneth E. Johansen

Mimersgade 112, 5.tv.

 2200 København N.

Mobil: 60 20 44 09

Mail: ungdom-removethis@removethis too-rgnsj.dk

Mail: kennethej-removethis@removethis too-oesb.dk

 

Ansvarlig Samarbejdsaftaler og Beredskabskommissioner Christian Søderqvist

Guldagervej 77 A

4640 Faxe

Mobil: 26 11 55 92

Mail: samarbejd-removethis@removethis too-rgnsj.dk

Mail: csha-removethis@removethis too-pc.dk

 

Regional Konsulent: Niels Mørup

Mobil: 30 76 31 63

Mail: nim-removethis@removethis too-beredskab.dk

 

 

 

 

 


Faxe

Kredsleder: Christian S. Hansen

Guldagervej 77 A

4640 Faxe

Mobil: 26 71 68 85 

 

Vicekredsleder: Lenette Hauge Frederiksen

Søndergårdsvej 6

4640 Faxe

Mobil: 26 11 55 92

Mail: lenettefrederiksen@hotmail.com

Kalundborg

Kredsleder: Niels Westphael

Søbæksvej 6

4450 Jyderup

Mobil: 40 44 18 46

 

Vicekredsleder: Thomas Dyhr

Svallerup Landevej 11

4400 Kalundborg

Mobil: 40 16 11 57

Lolland-Falster

Kredsleder: Agnes Berg

Brydebjergvej 12

4894 Østre Ulslev

Privat: 54 86 55 54

Mobil:  21 28 07 89 

 

Vicekredsleder: Steffen Bigum

Kirkevej 14

4872 Idestrup

Mobil: 40 91 25 55

Odsherred

Kredsleder: Rene Svendsen

Vangsbovej 1

4560 Vig

Privat:

Mail: r.svendsen@privat.dk

 

Vicekredsleder: Michael Andersen

Fjordvænget 9

4560 Vig

Privat:

Mail: michael.vig@mail.dk

Roskilde

Kredsleder: Benjamin Lund-Lassen

Abelsvej 174

4100 Ringsted

Mobil: 60 21 44 92

Mail: thegreatgarfield@gmail.com

 

Vicekredsleder: Kenneth Erik Johansen

Mimersgade 112, 5.tv

2200 København N

Mobil: 60 20 44 09

Mail: kennethej@oesb.dk

 

 

Solrød

Kredsleder: Leif Panduro

Naurbjergvej 20

4623 Lille Skensved

Mobil: 23 61 60 29

Privat: 56 14 58 31 

 

Vicekredsleder: Jette Panduro

Naurbjergvej 20

4623 Lille Skensved

Privat: 56 14 58 31

Stevns

Kredsleder: Klaus Stevns Madsen

Køgevej 5

4672 Klippinge

Mobil: 40 50 04 94

Mail: k-stevns@mail.dk

 

Vicekredsleder: David Heymann Sauerberg

Vestergade 12R

4660 Store Heddinge

Mobil: 56 49 38 95

Mail: davidsauerberg@hotmail.com


Greve

Kredsleder: Jesper Due

Birkeholmen 8, 3tv

2680 Solrød strand

Mobil: 40 59 00 27 ( privat )

Mobil: 60 82 01 00 ( kreds mobil )

Mail: kredsledergreve@gmail.com

 

Vicekredsleder: Kenneth Nielsen

Vestergårdsvej 64, 1.th

2600 Glostrup

Mobil: 53 61 06 55

Mail: kenneths.nielsen1969@gmail.com

Holbæk

Kredsleder: Winie Heisel

Toftebanke 6

St. Grandløse

4390 Vipperød

Privat: 59 43 81 44 

Mobil: 40 61 82 87

 

Vicekredsleder: Mette Bjørn

Knevelsvej 41

4300 Holbæk

Mobil: 20 99 91 12

 

 

Køge

Kredsleder: Tanja Knapp

Gl. Lyngvej 11

4600 Køge

Mobil:  21 42 14 35

 

Vicekredsleder: Heidi Hansen

Søvang 7

4600 Køge

Privat:  56 65 06 03 

Mobil:  28 77 77 93

Næstved

Kredsleder: Jesper Larsen

Mogenstrup Vænge 1D

4700 Næstved

Privat: 20 12 89 45

Mail: jesper-larsen1994@hotmail.com

 

Vicekredsleder: Kenneth Toni Nielsen

Duelundsvej 48

4700 Næstved

Privat: 28 29 11 78

Ringsted

Kredsleder: Camilla Gaardbo

Parallelvej 6 M

4291 Ruds Vedby

Mobil: 60 22 56 58

Mail: gaardbo2014@gmail.com

 

Vicekredsleder: Simon Riber

Vestbirk Alle 2

2770 Kastrup

Mobil: 20 68 69 96

Mail: siw_2306@icloud.com

Slagelse

Kredsleder: Marianne Kristiansen

Ørslevvej 145

Ørslev

4230 Skælskør

Mobil: 28 76 50 81

 

Vicekredsleder: Tim B. Quist

Garvergårsdsvej 53

4200 Slagelse

Mobil: 60 71 69 19



Vicekredsleder: Per Nyvang

Søbrinken 5

4220 Kossør

Mobil: 27 14 46 33

Vordingborg

Kredsleder: Tonni Agger

Skolebakken 11, st.th. dør 4 

4760 Vordingborg

Mobil: 91 11 42 72

Mail: toag761114@gmail.com

 

Vicekredsleder: Ernst M. Mortensen

Egeskovvej 3

4760 Vordingborg

Tlf: 40 83 15 52

Mail: Ernst@futte.com