Region Sjælland

Web: www.bf-sjaelland.dk

 

Regionsleder: Torben Andersen

Lundemosen 83

2670 Greve

Mobil: 20 97 82 51

 

1. Viceregionsleder: Henning K. Larsen

Bygvænget 1

4780 Stege

Mobil: 20 73 80 48

Mail: henning@bygvaenget.dk

 

2. Viceregionsleder: Vacant

 

Forebyggelseskoordinator: Freddy Fangel

Lodkrog 6, Holme-Olstrup

4684 Holmegaard

Mobil: 50 40 69 16

Mail: freddyfangel@gmail.com

 

Infoassistent: Bjørn P. Nielsen

 c/o Dorthe Andersen

Bækkevang 8

2800 Lyngby

Mobil:  40 19 17 77

Mail: bpln@bpln.dk

 

Uddannelsesassistent: Winie Heisel

Toftebanke 6

St. Grandløse

4390 Vipperød

Privat: 59 43 81 44

Mobil: 40 61 82 87

 

Regionskasserer: Anne Christensen

Bakkehaven 11

4180 Sorø

Mobil: 23 32 75 09

 

Uniformsansvarlig: Jesper Due

Digehuset 4, 3.tv.

2670 Greve

Mobil: 40 59 00 27

Mail: jesper@hubertdue.dk

 

Regional Konsulent: Vacant


Faxe

Kredsleder: Christian S. Hansen

Guldagervej 77 A

4640 Faxe

Mobil: 26 71 68 85 

 

Vicekredsleder: Martin Vang

Højvangen 10, Dalby

4690 Haslev

Mobil: 26 13 75 70

Kalundborg

Kredsleder: Niels Westphael

Søbæksvej 6

4450 Jyderup

Mobil: 40 44 18 46

 

Vicekredsleder: Thomas Dyhr

Svallerup Landevej 11

4400 Kalundborg

Mobil: 40 16 11 57

Lolland-Falster

Kredsleder: Agnes Berg

Brydebjergvej 12

4894 Østre Ulslev

Privat: 54 86 55 54

Mobil:  21 28 07 89 

 

Vicekredsleder: Steffen Bigum

Kirkevej 14

4872 Idestrup

Mobil: 40 91 25 55

Odsherred

Kredsleder: Rene Svendsen

Vangsbovej 1

4560 Vig

Privat:

Mail: r.svendsen@privat.dk

 

Vicekredsleder: Michael Andersen

Fjordvænget 9

4560 Vig

Privat:

Mail: michael.vig@mail.dk

Roskilde

Kredsleder: Benjamin Lund-Lassen

Abelsvej 174

4100 Ringsted

Mobil: 60 21 44 92

Mail: thegreatgarfield@gmail.com

 

Vicekredsleder: Simon Studinski

Hyltebjerg Alle 21, 3.tv

2720 Vanløse

Mobil: 26 84 36 11

Mail: simon-removethis@removethis too-studinski.dk

 

 

Solrød

Kredsleder: Leif Panduro

Litorinaparken 139

2680 Solrød Strand

Mobil: 23 61 60 29

Privat: 56 14 58 31 

 

Vicekredsleder: Jette Panduro

Litorinaparken 139

2680 Solrød Strand

Privat: 56 14 58 31

Stevns

Kredsleder: Klaus Stevns Madsen

Køgevej 5

4672 Klippinge

Mobil: 40 50 04 94

Mail: k-stevns@mail.dk

 

Vicekredsleder: David Heymann Sauerberg

Vestergade 12R

4660 Store Heddinge

Mobil: 56 49 38 95

Mail: davidsauerberg@hotmail.com


Greve

Kredsleder: Jesper Due

Digehuset 4, 3.tv.

2670 Greve

Mobil: 60 82 01 00

Mail: kredsledergreve@gmail.com

 

Vicekredsleder: Christian Hartmann

Gersagerparken 59, 2.th.

2670 Greve

Mobil: 20 62 39 82

Mail: 209hartmann@gmail.com

Holbæk

Kredsleder: Winie Heisel

Toftebanke 6

St. Grandløse

4390 Vipperød

Privat: 59 43 81 44 

Mobil: 40 61 82 87

 

Vicekredsleder: Mette Bjørn

Knevelsvej 41

4300 Holbæk

Mobil: 20 99 91 12

 

 

Køge

Kredsleder: Tanja Knapp

Gl. Lyngvej 11

4600 Køge

Mobil:  21 42 14 35

 

Vicekredsleder: Heidi Hansen

Søvang 7

4600 Køge

Privat:  56 65 06 03 

Mobil:  28 77 77 93

Næstved

Kredsleder: Jesper Larsen

Parkvej 160.1

4700 Næstved

Privat: 20 12 89 45

Mail: jesper-larsen1994@hotmail.com

 

Vicekredsleder: Peter Weisbjerg

Skovstjernevej 24

4700 Næstved

Privat: 20 78 03 50

Ringsted

Kredsleder: Bjarne Thor

Gyrstinge Præstemark 7

4100 Ringsted

Mobil: 53 14 31 08

Mail: jbkk78@gmail.com

 

Vicekredsleder: Simon Riber

Vestbirk Alle 2

2770 Kastrup

Mobil: 20 68 69 96

Mail: siw_2306@icloud.com

Slagelse

Kredsleder: Marianne Kristiansen

Ørslevvej 145

Ørslev

4230 Skælskør

Mobil: 28 76 50 81

 

Vicekredsleder: Tim B. Quist

Garvergårsdsvej 53

4200 Slagelse

Mobil: 60 71 69 19



Vicekredsleder: Per Nyvang

Søbrinken 5

4220 Kossør

Mobil: 27 14 46 33

Vordingborg

Kredsleder: Tonni Agger

Skolebakken 11, st.th. dør 4 

4760 Vordingborg

Mobil: 91 11 42 72

Mail: toag761114@gmail.com

 

Vicekredsleder: Ernst M. Mortensen

Egeskovvej 3

4760 Vordingborg

Tlf: 40 83 15 52

Mail: Ernst@futte.com